вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка Bialetti гейзерна на 3 чашки, Moka express чорна 130 мл(YP)
- В наявності
- Код: 14238(YP)
3 102,30 ₴
2 298 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Bialetti Moka Express Black Дизайн: ця кавоварка з литого алюмінію з класичним корпусом, який залишався незмінним десятиліттями, а в новому кольорі зробить вашу кавоварку оригінальним елементом кожної кухні. Місткість: 3 чашки (130 мл). Вибираючи розмір кавоварки, майте на увазі, що кавоварка розрахована на приготування повної кави, на яку вона розрахована. Використання: Bialetti Moka Express Black підходить для газових та електричних плит. Для індукційних плит використовуйте модель Bialetti Moka Induction. Догляд: мити кавоварку вручну, без будь-яких миючих засобів. Форма та дизайн Дизайн цього чайника для еспресо неодноразово покращувався протягом багатьох років, щоб зробити його більш ергономічним та елегантним. Одночасно були збережені функціональні особливості, які сприяли простоті кавоварки для еспресо: збірна камера, алюмінієвий бойлер унікальний, простий в керуванні та клапан, що легко очищається. Як приготувати каву з кавоваркою? Заповніть нижню камеру кавоварки водою кімнатної температури (до рівня запобіжного клапана). Виберіть свою улюблену мелену каву (рекомендований рівень помелу: спеціально призначена для кавоварки мока, але не дуже дрібна!). Заповніть фільтр для меленої кави – кави спресувати не треба. Поставте кавоварку мок на плиту (ручка не повинна бути прямо над джерелом тепла). Встановіть низький рівень нагріву – варто почекати ще кілька хвилин для кращого смаку кави. Коли верхня камера заповниться завареною кавою, вимкніть нагрівання. І найважливіший момент – дегустація! Кава смачніша, якщо пити відразу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 300 л |
| Кількість вміщуваних чашок | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298 ₴









