-26%Жіночий прогулянковий рюкзак Синій (YP)
- В наявності
- Код: 313(YP)
1 254,15 ₴
929 ₴
Женский прогулочный рюкзак Синий(YP)
Ширина: 26 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">М'який та еластичний матеріал, добре тримає форму;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Колір | Синій |
- Ціна: 929 ₴

