вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Стильна сумка жіноча бананка (YP)
- В наявності
- Код: 589(YP)
423,90 ₴
314 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильная женская сумка бананка(YP)
Стильна жіноча сумка бананка
Характеристики:
- < li>
-
Ремінець: тканинний;
-
Висота : 12 см;
-
Довжина: 27 см;< /span>
-
Ширина основи: 7 см;< /h3>
Матеріал: Еко шкіра;
Вартості:
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Велика та містка;
-
Оригінальний зовнішній вигляд, яскравий і виразний дизайн; Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 270 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Стать | Жіноча |
| Жорсткість | М' яка |
| Плечовий ремінь | True |
| Ручки | Ні. |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴









