вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Стильний чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для ноутбука Світло-коричневі (YP)
- В наявності
- Код: 631СК(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильный мужской деловой портфель для документов формат А4 мужская сумка для планшета ноутбука(YP)
Стильний чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для планшета ноутбука
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний та незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. Характеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
< span style="font-size:14px;">Ширина на основі: 6 см;
Плечовий ремінь у комплекті; span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). -static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-коричневий |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴





