вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Жіноча маленька сумочка з меховим брелоком міні-сумка з мехової підвіскою еко шкіра
- В наявності
- Код: 649К(YP)
1 062,45 ₴
787 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская маленькая сумочка с меховым брелком мини-сумка с меховой подвеской сумка эко кожа Красный(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Висота: 19 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 11 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">М'який та еластичний матеріал, добре тримає форму;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
< div class="ck-image-text-left__text"> >
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< span style="font-size:20px;">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. div> < div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти. Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴



