-26%Дитячий міні рюкзак під рептилію чорний рюкзачок для дівчаток (YP)
- В наявності
- Код: 669(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
Детский мини рюкзак под рептилию черный рюкзачок для девочек эко кожа(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
-
Ширина: 23 см;
-
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">Компактний та зручний розмір, але в той же час досить місткий;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber .
-
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 996 ₴









