Женский мини рюкзак сумка Karlos Markoni люкс качество Красный(YP)
: 18.0161px; color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); left;">Матеріал: якісна та щільна еко шкіра люкс якості;
Сумка-рюкзак;
Висота: 23 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 8 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
- Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
>< span style="font-size:20px;">Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. div>< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">Гарантія якостіГарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.Оплата при отриманніВідправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Тип призначення | Жіночий мінішпакетка Karlos Markoni люкс якість |
- Ціна: 1 345,95 ₴







