-26%Стильна жіноча міні сумочка клатч Pinko з птахами на ланцюжку (YP)
- В наявності
- Код: 771ТТ(YP)
1 274,40 ₴
944 ₴
Стильная женская мини сумочка клатч Pinko с птицами на цепочке(YP)
- Виробник: Туреччина;
- Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);
- Закривається на 2 магніти-кнопки;
- Всередині 3 відділення;
- < span style="font-size:16px;">Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
- Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або ж укоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку);
- Висота: 14,5 см;
- Ширина на основі: 8 см;
< strong>< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
< клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
< span style="font-size:14px;">Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором< /p>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна жіноча міні сумочка клатч Pinko з птахами на ланцюжку |
- Ціна: 944 ₴









