-26%Жіночий міні рюкзак сумочка 2 в 1 з брелоком маленький рюкзак сумка з блискітками (YP)
- В наявності
- Код: 1017(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
Женский мини рюкзак сумочка 2 в 1 с брелком маленький рюкзачок сумка с блестками(YP)
Характеристики:
- < h3 style="line-height: 18.0161px; колір: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144);text-align: left;">Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
- ); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb (171, 184, 144); text-align: left; /li>
-
Вигляд: сумочка-рюкзак;
-
Ширина: 18 см; 18.0161px;color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">Глибина: 8,5 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">М'який та еластичний матеріал, добре тримає форму;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 996 ₴









