-26%Жіноча сумочка клатч Pinko на ланцюжку рептилія лакова міні сумка нп лечо під рептилію Пінко пташки (YP)
- В наявності
- Код: 836-2(YP)
1 217,70 ₴
902 ₴
Женская сумочка клатч Pinko на цепочке рептилия лаковая мини сумка нп лечо под рептилию Пинко птички(YP)
- Матеріал: високоякісна лакова еко-шкіра (добре тримає форму);
- Закривається на 2 магніти-кнопки;
- Всередині 3 відділення ;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
- Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см;
- Висота: 14,5 см;
- Ширина на основі: 8 см;
< strong>< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, щодня крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу. span style="font-size:14px">Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 902 ₴









