вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Жіночий шкіряний рюкзак сумка трансформер 2 в 1 рептилія сумка-рюкзак жіноча натуральна шкіра (YP)
- В наявності
- Код: 1219(YP)
2 550,15 ₴
1 889 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женский городской кожаный рюкзак сумка трансформер 2 в 1 рептилия сумка-рюкзак женская натуральная кожа(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Сумка-рюкзак;
-
Кишеня на спині (дуже зручно в міському використанні, можна не переживати, що хтось відкриє рюкзак, тому що для цього його потрібно зняти з Вас);
-
Якісна та міцна металева фурнітура;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 30 см;
-
Глибина: 15 см;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< span style="font-size:20px;">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. div> < div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴









