-26%Жіноча дута сумочка на плечі класична м'яка сумка для дівчат під Zara (YP)
- В наявності
- Код: 1221(YP)
1 416,15 ₴
1 049 ₴
Женская дутая сумочка на плечо классическая мягкая сумка для девушек под Zara(YP)
- Закривається на блискавку;
- Всередині 1 основне відділення на блискавці та внутрішні кишені;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
- Висота ручок: 12 см;
- Довжина плечового ременя: 120 см;
- Довжина: 25 см;
- Висота: 23 см;
- Ширина на основі: 10 см;
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 120 |
| Тип призначення | Жіноча дута сумочка на плече в стилі Зара, якісна класична м'яка сумка для дівчат Zara |
- Ціна: 1 049 ₴









