вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Механічні чоловічі наручні часи Forsining армійський військовий сталевий (YP)
- В наявності
- Код: 534(YP)
1 784,70 ₴
1 322 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Механические мужские наручные часы Forsining армейские военные стальные(YP)
Механічний чоловічий годинник Forsining
Характеристики:
- < li>
-
Механізм: механічний;
-
Ремінець: полімерний;
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
Ширина ремінця: 2,4 см;
-
Загальна довжина: 25 см;
Оригінальний годинник Forsining;
ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ОБЛІКУ Подарункова коробка. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджера при оформленні замовлення (+60 грн.). фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Вага | 120 г |
| Вікова група | Універсальний |
| Гарантійний термін | 1 міска |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Матеріал | Метал |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Підлога | Чоловіча |
| Протиударні | Немає |
| Стан | Створити |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип механізму | Механічний |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір корпусу | Срібло |
| Колір циферблата | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стривковий) |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴






