
Шкіряний жіночий рюкзак міський сумка чорний сумка-рюкзак шкіряна жіноча (YP)
- Немає в наявності
- Код: 1258(YP)
2 408,40 ₴
Кожаный женский городской рюкзак сумка черный сумка-рюкзак кожаная женская(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Сумка-рюкзак;
-
Плечова лямка на карабінах, легкозйомна; color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">Якісна та міцна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Ширина: 23 см;
-
Глибина: 11 см;
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий рюкзак-сумка чорний, сумка-рюкзак шкіряна жіноча |
- Ціна: 2 408,40 ₴







