вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Спортивні чоловічі наручні годинники Skmei Original Хакі (YP)
- В наявності
- Код: 1307Х(YP)
992,25 ₴
735 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Спортивные мужские наручные часы Skmei Original Хаки(YP)
Спортивний чоловічий наручний годинник Skmei Original
Характеристики
Механізм: електронний (батарейка);
Функції: секундомір, підсвічування, будильник, дата, годинник;
Матеріал браслета: силіконовий;
Діаметр циферблата: 46 мм;
Висота циферблата: 15 мм;
Ширина ремінця: 22 мм;
Загальна довжина: 255 мм;<> /span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 24 години |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴

