вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловіча шкіряна сумка для документів чорна ділова Чоловічий діловий портфель А4 натуральна шкіра для роб (YP)
- В наявності
- Код: 1324(YP)
3 258,90 ₴
2 414 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская кожаная сумка для документов черная деловая Мужской деловой портфель А4 натуральная кожа для рабо(YP)
Чоловіча шкіряна сумка для документів чорна ділова | Чоловічий діловий портфель А4 натуральна шкіра для роботи
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 8 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження); живі фото, зроблені менеджерами нашої компанії особисто.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом збирання | Флотар |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручки | 180 |
| Жорсткість | М' яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴








