вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4 шкіряна сумка офісна чорна (YP)
- В наявності
- Код: 1326Д(YP)
3 470,85 ₴
2 571 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кожаный деловой портфель сумка для документов А4 кожаная сумка офисная черная(YP)
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна офісна сумка чорна
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті; h3>
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина : 37 см;
-
Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
u>-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична , пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴









