вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%22 дні
Маленький жіночий рюкзак прогулянковий у стилі Michael Kors Міні рюкзачок для дівчат Майкл Корс (YP)
- В наявності
- Код: 981(YP)
849,15 ₴
629 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Маленький женский рюкзак прогулочный в стиле Michael Kors Мини рюкзачок для девушек Майкл Корс(YP)
Маленький жіночий рюкзак прогулянки в стилі Michael Kors. Міні рюкзачок для дівчат Майкл Корс
Стильний і модний жіночий міський міні рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний< /div> Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці;< /h3>
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 16 см;
Глибина на основі: 11 см;
Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці;< /h3> Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴







