вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мужской городской рюкзак на плечи модный стильный ранец экокожа(YP)
Якісний чоловічий рюкзак на плечі, модний стильний ранець екошкіри
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Висота: 41 см;
-
Ширина: 28 см; Глибина: 12 см; /span>
Позиції:< span style="font-size:26px">
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
< span style="font-size:14px">М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення< /div>
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму с перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. -10">
Гарантія якості
< h3>Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Вага | 900 г |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісний чоловічий міський рюкзак на плечі, модний стильний ранець екошкіра |
| Ширина | 28 мм |
| Вага | 900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486,35 ₴



