вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Жіноча сумка на плечі з брелоком модна та жіноча сумочка еко повсякденна шкіра (YP)
- В наявності
- Код: 1238(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская сумка на плечо с брелком модная и женская сумочка эко кожа повседневная(YP)
Жіноча сумка на плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка еко повсякденна шкіра
Характеристики :
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 20 см ;
Висота ручок: 8 см;
Плечовий ремінь - в комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється);
Брілок в комплекті;
Оплата та доставка< /strong>
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 80 |
| Тип призначення | Жіноча сумка на плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка екошкіра повсякденна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴









