вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%45 днів
Маленька жіноча сумочка клатч під рептилію міні зміїна сумка на ланцюжку (YP)
- В наявності
- Код: 1365К(YP)
1 395,90 ₴
1 034 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Маленькая женская сумочка клатч под рептилию мини сумка змеиная на цепочке(YP)
Маленька жіноча сумочка клатч під рептилію, міні сумка зміїна на ланцюжку
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
h3>Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 7,5 см;
висота: 15 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
< h3 style="text-align:center">Якісна металева фурнітура.Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Перфорація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч під рептилію, мінісумка зміїна на ланцюжку |
| Колір фурнітури | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴









