вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Ультразвуковий скрабер для чищення обличчя Ultrasonic Beauty Home White
- В наявності
- Код: 1354
1 294,65 ₴
959 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ультразвуковий скрабер для чищення обличчя Ultrasonic Beauty Home White Скрабер є високоефективним пристроєм, робочий принцип якого ідентичний функціональності ультразвукової вібрації. Основною його метою є усунення зі шкірного покриву ороговілої кулі, старих клітин та бруду за допомогою проникнення в пори. За його допомогою можна максимально швидко усунути зморшки, угри, прищі, нормалізувати процес кровообігу, обмінні процеси, зменшити наявні пігментні плями та забезпечити якісне розкладання меланіну. Однією з головних переваг апарату є те, що він не сприяє появі подразнення або алергічних реакцій. Ультразвуковий скрабер Ultrasonic призначений для домашнього використання. Завдяки вбудованому аккумулятору приладом можна користуватися в місцях, де немає електрики. Також його можна заряджати від повербанку. Скрабер працює в 3 режимах: - мікромассаж; - глибоке чищення шкіри; - поверхневе чищення шкіри. Ефект можна збільшити, якщо використовувати спеціальні гелі для ультразвукового чищення. Особливості: - портативний перезаряджувальний прилад від USB - чистити шкіру за допомогою ультразвукових вібрацій із високою частотою - стимулює кровообіг - зменшує дрібні зморшки - звужує пори. Технічні характеристики: Прилад: ультразвуковий скрабер Матеріал: ABS пластик Колір: чорний Акумулятор: 600 мА·год Напруга: AC 110-220 В Метод роботи: Ультразвук + вібрації Блок живлення: USB-зарядка Частота ультразвуку: 24 М Гц Розміри: 1 х 15 мм Вес: 95 г Проблеми, які розв'яже портативний скрабер Зменшує пори. Підвищує увлажненість шкіри. Позбавляє відтіків. Зміцнення та пілінг. Очищення та вирівнювання рельєфу шкіри. Очищає від забруднень. Розгладжує зморшки. Омолоджує та підтягує шкіру обличчя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultrasonic Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Область застосування | Ніс, Обличчя, Підборіддя, Повіки, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Лоб |
| Живлення | Акумулятор |
| Застосування | УЗ скрабер |
| Стан | Новий |
| Функції апарату | Чистка, Ультразвукова терапія, Пілінг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 95 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴







