вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Панель світлодіодна Camera light PL-36 для студійної фото та відео зйомки Ra95+
- Немає в наявності
- Код: 1366
1 618,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Прямокутна лампа для блогера візажиста PL-36 LED панель для студійної фотозйомки Ra95+ Прямокутна світлодіодна LED лампа PL-36 - чудове професійне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими свічення – теплий, холодний та нейтральний білий. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями. Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою кріплення тримач, що дозволить закріпити її на штатив та регулювати угол нахилу лампи для зручного процесу зйомки. Наявність пульта дистанційного керування дозволить регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати режими свічення. Порівняно з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутну лампу розміром 36 х 25 см можна використовувати як основне та додаткове освітлення для фото та відеозйомок, допоможе у роботі блогерам, візажистам тощо. Компактний, портативний та легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та кольорової температури за допомогою зручного пульта дистанційного керування; Можливість вибору із трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний; Характеристики: Модель: PL-36; Температура кольору: 2700-6500 K; Освітлення: Ra 95+; Діагональ: 36 см; Живлення: від мережі AC: 110 – 220 V Довжина кабелю: 180 см; Пульт дистанційного керування Розмір: 36 х 25 х 5 см Комплектація: Прямокутна лампа PL-36 Утримувач-кріплення Пульт ДК Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 36 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 2700-6500 K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Напруга | 220 В |
| Спеціальні | Бездротовий пульт ДК, Керування потужністю, Поворотна рама, Керування температурою світіння |
| Розміри панелі | 36 х 25 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Тип підсвітки | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,65 ₴








