вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Світлодіодна панель для фотостудії Camera light PM-36 RGBW для фото та відеознімання
RGBW LED Відео Освітлення 0-360 ° повний колір, 3000K-6500K Контролює колірну температуру, затемнення яскравості від 0% до 100%.
З 20 видами статичного та 2 видами динамічних режимів освітлення доступні, забезпечує різні кольори для задоволення різних зйомок. Підходить для відеоконференцій, фотосесій, віддаленої роботи, відео на Youtube, потокової передачі у реальному часі.
Світлодіодний індекс кольору Ra 95+, забезпечує більш реальну кольору. Не буде брижі і стробоскопічне явище, що виникло під час зйомки, особливо підходить для творчої зйомки, прямої трансляції, кемпінгу, селфі, натюрморту, мікро-фільму, відеозйомки та інших цілей.
Режим дистанційного затемнення, що додається бездротовий пульт дистанційного керування, може регулювати інтенсивність світла. Максимальна відстань дистанційного керування може досягати 15 метрів.
Технічні характеристики:
Температура кольорів: 3000K-6500K
Яскравість: 200000 MCD
Світловий потік: 2000 LM
Регулювання яскравості: 10% -100%
Режим освітлення: 20 видів статичного та 2 види динамічного
Світлодіодний індекс кольору: Ra 95+
Кількість ламп: 352
Потужність продукту: 50 Вт
Вхідна напруга: 220 В
Розмір панелі: 36×25×4,5 см
Комплектація:
14 дюймів RGB панель для фото відео зйомки
Бездротовий пульт дистанційного керування
Паковання
Детальніше: https://smartmiks.com.ua/ua/p2022786898-svetodiodnaya-rgb-lampa.html
RGBW LED Відео Освітлення 0-360 ° повний колір, 3000K-6500K Контролює колірну температуру, затемнення яскравості від 0% до 100%.
З 20 видами статичного та 2 видами динамічних режимів освітлення доступні, забезпечує різні кольори для задоволення різних зйомок. Підходить для відеоконференцій, фотосесій, віддаленої роботи, відео на Youtube, потокової передачі у реальному часі.
Світлодіодний індекс кольору Ra 95+, забезпечує більш реальну кольору. Не буде брижі і стробоскопічне явище, що виникло під час зйомки, особливо підходить для творчої зйомки, прямої трансляції, кемпінгу, селфі, натюрморту, мікро-фільму, відеозйомки та інших цілей.
Режим дистанційного затемнення, що додається бездротовий пульт дистанційного керування, може регулювати інтенсивність світла. Максимальна відстань дистанційного керування може досягати 15 метрів.
Технічні характеристики:
Температура кольорів: 3000K-6500K
Яскравість: 200000 MCD
Світловий потік: 2000 LM
Регулювання яскравості: 10% -100%
Режим освітлення: 20 видів статичного та 2 види динамічного
Світлодіодний індекс кольору: Ra 95+
Кількість ламп: 352
Потужність продукту: 50 Вт
Вхідна напруга: 220 В
Розмір панелі: 36×25×4,5 см
Комплектація:
14 дюймів RGB панель для фото відео зйомки
Бездротовий пульт дистанційного керування
Штатив
Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Поворотна рама, Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Управління температурою свічення |
| Висота стійки | 200 см |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 36 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 36 × 25 × 4,5 см |
| Режими світіння | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266,65 ₴









