вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Світлодіодна лампа для студійної фотозйомки Camera light PL-26 для блогера візажиста 2700-6500 K
- Немає в наявності
- Код: 1364
808,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Прямокутна лампа для блогера візажиста PL-26 LED панель для студійної фотозйомки Ra95+ Прямокутна світлодіодна LED лампа PL-26 - це доступне професійне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими свічення – теплий, холодний та нейтральний білий. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким углом вперед та назад. Наявність провідного пульта дозволити на регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати режими свічення. Порівняно з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститися і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста. Компактний, портативний та легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та кольорової температури за допомогою зручного провідного пульта; Можливість вибору із трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний; Стандартне різьбове кріплення для штатива, що дозволяє встановлення по вертикалі та горизонталі; Характеристики: Модель: PL-26; Температура кольору: 2700-6500 K; Режими світіння: теплий/холодний/нейтральний Освітлення: Ra95+; Діагональ: 26 см; Живлення: 220 вт; Довжина кабелю: 140 см; Пульт управління Розмір: 22.8 х 15.8 х 4 см Комплектація: Прямокутна LED PL-26 Пульт Тримач із 3D головкою для лампи Пакування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 26 см |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Управління температурою свічення, Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 2700-6500 K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 22.8 х 15.8 х 4 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808,65 ₴









