вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Професійний відеосвітло Varicolor PRO LED U800+ (3200-6500K) 1120 SMD світлодіодів
- Немає в наявності
- Код: 1388
3 076,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Професійне відеосвітло Varicolor PRO LED U800+ (3200-6500K) 1120 SMD світлодіодів
Відеосвітло PRO LED U800 Plus складається з 1120 шт. високоякісних SMD світлодіодів зі світловипромінюючими кристалами та підвищеною зоною світіння, що дозволяє отримувати підвищену яскравість при тому ж витраті енергії. Кут освітлення дозволить отримати зображення без затінення на краях та без пересвітлених зон у центрі. Колірна температура цієї панелі регулюється в діапазоні від 3200К до 6500К завдяки використанню двох груп світлодіодів різної колірної температури. Індекс кольору (CRI) становить не менше 95%, показник набагато перевищує значення у аналогічних освітлювачів на ринку.
У комплект входить холодний черевик, тому можна закріпити кут нахилу. Режими налаштовуються плавними димерами. Один димер відповідає за теплу температуру та яскравість, другий за холодну та яскравість. У будь-який момент відеосвітло можна взяти з собою, оскільки є можливість підключити відразу 2 акумулятори (серія NP-F — F550/F570/F750/F770/F950/F970/F980 ) На панелі є індикатор заряду акумуляторів. У комплект поставки не входять акумулятори - (можна укомплектувати додатково).
Характеристики:
Кількість світлодіодів: 1120 SMD світлодіодів
розмір: 29/17/3 см
температура 3200-6500К
Потужність 60 Вт,
Живлення: від мережі 220 В
Можливість роботи від акумуляторів: (до комплекту не входять)
В комплекті:
Освітлювач
Кріплення - перехідник регулювання кута нахилу
Мережевий кабель із адаптером
Алюмінієві шторки встановлені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Поворотна рама, Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Управління температурою свічення |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 до 6500К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 1120 шт. |
| Розміри панелі | 29 х 17 х 3 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 076,65 ₴









