вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Водонепроникний бінокль Apexel 10x42
Водонепроникний бінокль Apexel 10x42 має повністю герметичний корпус із магнієвого сплаву з металевою перекрученою маскою для очей, що захищає високоякісні оптичні елементи з повністю багатошаровим покриттям, включно з призми з фазовим і діелектричним покриттям бак-4.
Функції
Бінокль 10X42 Повне багатошарове покриття Оптика: Багатошарове покриття збільшує світлопропускання і яскравість зображення без спотворень, забезпечуючи високу чіткість і чіткість зображення.
Міцний і протиковзний: міцний і довговічний корпус, гумова броня без запаху, ударостійка та протиковзна ручка.
Широкий спектр застосування: телескоп підходить для занять у приміщенні та на відкритому повітрі, як-от концерти, альпінізм, піші прогулянки, водіння, спостереження за дикою природою й пейзажами.
Водонепроникність IPX7: водонепроникна конструкція IPX7 — спеціально розроблена водонепроникна конструкція, навіть у дощовиті дні можна чітко й безперешкодно побачити
Три переваги: призма BAK4 + FMC + об'єктив 42 мм. Призми BAK4 роблять зображення яскравішими та прозорішими, без темних країв.
Високопрозора зелена плівка FMC: зелена плівка FMC, яскрава та прозора, високий ступінь зменшення, чітке та чітке зображення, може ефективно знизити втому очей.
Технічні характеристики:
Маса
0,635 кг
Розміри
16 × 12,8 × 5,3 см
Бренд
Апексель
Колір
Чорний
Збільшення
10
Діаметр об'єктива
42 мм
Діаметр окуляра
21 мм
Відстань вихідної зіниці
14 мм
Діаметр вихідної зіниці
4,2 мм
Близька відстань фокусування
3м
Поле зору
102м/1000м
Призма
БАК4
Покриття
ФМК
Рейтинг водонепроникності
IPX7
До комплекту постачання входять:
1 х бінокль
1 х сумка для перенесення
1 х кришки об'єктива наочника
1 х кришки об'єктива
1 х очищення тканинна
1 х шийний ремінець
1 х посібник англійською та китайською мовами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.635 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 128 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 534,65 ₴










