вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Професійний штатив 180 см Yunteng VCT-696 для смартфона та фото- та відеокамер
- В наявності
- Код: VCT-696
2 590,65 ₴
1 919 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Професійний штатив Yunteng VCT-696 для смартфона та фото та відеокамер Переваги: Надійна алюмінієва конструкція Швидкознімна платформа Панорамна головка з плавним ходом Оригінальна продукція Yunteng Yunteng VCT-696 Надійний алюмінієвий штатив DSLR камерою, тримачем для телефону, екшн-камерою, освітлювальною технікою. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 53 см. Максимальна висота 180 см. У комплекті з цим штативом йде надійне та якісне кріплення для телефону. Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним винтом і за жодних обставин телефон не випаде з цього кріплення. Регулювання Штатив обладнаний регулюванням висоти в межах 53-180 див, завдяки окремій зміні довжини кожної ніжки та центральної частини. Швидкі фіксатори виготовлені з ударостійкого пластику, що дає змогу їм надійно утримувати задану довжину. Зміна висоти центральної частини відбувається зручним регулятором за типом домкрата. Для надання максимальної стійкості на аксесуарі встановлені ніжки із шарнірним з'єднанням. Головка Панорамна штативна головка з майданчиком для швидкого монтажу має плавний та м'який хід у всіх регульованих напрямках, а саме на 155 градусів уперед, на 360 навколо своєї осі та на 90 убік для вертикального знімання. Комплектація До комплекту входить штатив із панорамною головкою тримач для телефону та сумка-чохол для транспортування аксесуара. Технічні характеристики Висота максимальна мінімальна 180 см 53 см Кількість секцій 4 Регулювання нахилу вперед-назад вбік поворот 155° 90° 360° Максимальне навантаження 2-4 кг 1.180 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.18 кг |
| Довжина у складеному стані | 530 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1800 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴




