вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка Bialetti гейзерна на 3 чашки, Moka Express Italia 130 мл(YP)
- В наявності
- Код: 30115(YP)
3 134,70 ₴
2 322 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавоварка Bialetti гейзерна на 3 чашки, Moka Express Italia 130 мл
Тип кавоварки - Гейзерна
Матеріал Алюміній
Об'єм 130
Розмір 13*9*17,5 см
Бренд Bialetti
Країна виробник Італія
Сумісність із Газовою, Електричною, Склокерамічною плитою.
Кавоварка гейзерна Bialetti Moka Express – це чудовий пристрій, який допоможе вам за лічені хвилини приготувати смачну та натуральну каву у себе на кухні.
Дизайн: ця кавоварка з литого алюмінію з класичним корпусом, який залишався незмінним десятиліттями, а в новому кольорі зробить вашу кавоварку оригінальним елементом кожної кухні.
Місткість: 3 чашки (130 мл). Вибираючи розмір кавоварки, майте на увазі, що кавоварка розрахована на приготування повної кави, на яку вона розрахована.
Використання: Bialetti Moka Express Black підходить для газових та електричних плит. Для індукційних плит використовуйте модель Bialetti Moka Induction.
Догляд: мити кавоварку вручну, без будь-яких миючих засобів. Не мити в посудомийній машині.
Дизайн цього чайника для еспресо неодноразово покращувався протягом багатьох років, щоб зробити його більш ергономічним та елегантним. Одночасно були збережені функціональні особливості, які сприяли простоті кавоварки для еспресо:
збірна камера,
алюмінієвий бойлер
Унікальний, простий в керуванні і клапан, що легко очищається.
Як приготувати каву з кавоваркою?
Заповніть нижню камеру кавоварки водою кімнатної температури (до рівня запобіжного клапана).
Виберіть свою улюблену мелену каву (рекомендований рівень помелу: спеціально призначена для кавоварки мока, але не дуже дрібна!). Заповніть фільтр для меленої кави – кави спресувати не треба.
Поставте кавоварку мок на плиту (ручка не повинна бути прямо над джерелом тепла). Встановіть низький рівень нагріву – варто почекати ще кілька хвилин для кращого смаку кави. Коли верхня камера заповниться завареною кавою, вимкніть нагрівання.
І найважливіший момент – дегустація! Кава смачніша, якщо пити відразу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 3 |
| Об'єм | 300 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 322 ₴






