вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Стильна чоловіча клатч барсетка з крокодилом для документів чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чо (YP)
- В наявності
- Код: 693(YP)
849,15 ₴
629 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильная мужская барсетка клатч с крокодилом для документов мужской клатч сумка на руку для мужчины черны(YP)
Стильна чоловіча барсетка клатч з крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна Еко Шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 25 см;
Висота: 16,5 см;
Товщина: 3 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Підлога | Чоловіча |
| Адреса | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Тип призначення | Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴









