вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Жіноча міні сумочка клатч кенгуру маленька смука для дівчат на плечі Червоний (YP)
- В наявності
- Код: 1471К(YP)
1 389,15 ₴
1 029 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская мини сумочка клатч кенгуру маленькая смука для девушек на плечо Красный(YP)
Жіноча міні сумочка клатч кенгуру, маленька смука для дівчат на плече
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра– це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
- Висота: 15 см;
-
Довжина : 19 см;
-
Ширина основи: 8 см;
Вартості:
-
Тримає форму, має невеликі розміри, але в той же час досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
< /li> -
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);< /h3>
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик< /strong>
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
-horizontal__text">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴




