вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Жіночий шкіряний рюкзак міський прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний (YP)
- В наявності
- Код: 1496(YP)
2 975,40 ₴
2 204 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женский кожаный городской рюкзак прогулочный рюкзачок из натуральной кожи черный(YP)
ck-header">
Жіночий шкіряний міський рюкзак прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний
Матеріал: натуральна шкіра;
< li>Якісна та міцна металева фурнітура;
Висота: 31 см;
Ширина: 27 см;
Глибина: 14 см;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)< /p>
< span style="font-size:20px">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний рюкзак прогулянковий рюкзачок із натуральної шкіри чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 204 ₴









