-26%Жіноча сумка з віночком брелок стиль Зара чорна сумочка для дівчат Zara з кисточкою (YP)
- В наявності
- Код: 1517(YP)
1 529,55 ₴
1 133 ₴
Женская сумка с венчиком брелокм стиль Зара черная сумочка для девушек Zara с кисточкой(YP)
- Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна);
- Закривається на блискавку; < li style="text-align: center;">Всередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина плечового ременя: 120 см; < li>Довжина: низ - 27 см, верх - 34 см; Висота: 24&см; >
- Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з віночком брелоком стиль Зара чорна сумочка для дівчат Zara з пензликом |
- Ціна: 1 133 ₴








