вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію (YP)
- В наявності
- Код: 1408(YP)
1 202,85 ₴
891 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская сумка слинг Бананка сумка для девушки мини сумочка багет под рептилию(YP)
Жіноча сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра з тисненням під рептилію;
Плечовий ремінь: 130 см (регулюється);
Довжина: 24 см ( по верху); 20 см (внизу);
Ширина основи: 7 см;
Висота: 19 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт. /p>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка-багет під рептилію |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴









