вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монокулярний телескоп Apexel 12X50 ED, Водонепроникний захист IPX7 Монокулярний телескоп Apexel 12X50 ED міцний, надійний та простий у використанні. Їхній сучасний та елегантний дизайн робить їх не тільки легкими, а й зручно компактними. Монокуляри Apexel ED водонепроникні та заповнені азотом, що робить їх грубими та готовими – вони відштовхують воду, мусор, олію та туман. Повністю багатошарова оптика забезпечує максимальну яскравість та чіткість і поміщена у легкий та міцний магнієвий корпус. Стекло ED Prime Glass і діоптрій окуляра, що фіксується, завжди забезпечує високу чіткість зображення. [Лінзі ED з крышею-призмами BAK4 з фазовою корекцією] Розроблень для підвищення продуктивності, об'єктив 12x50ED виготовлений зі стекла з наднизькою дисперсією, крышею-призми BAK4 з фазовою корекцією та повністю багатошаровою оптикою для отримання точних кольоропередач та висококон. зробити віддалені об'єкти чіткішими та з відмінною роздільною здатністю. Його видимий угол огляду наближається до широкого, що забезпечує яскравий та захоплюючий досвід спостереження навіть за найскладнішого освітлення. 【Ергономічний дизайн】 Розроблень для щоденного використання на відкритому повітрі в будь-яку погоду та зручний для утримання, 12x5OED має ергономічне та протиковзне покриття з піднятими виступами, що забезпечують надійне та надійне захоплення. 【Універсальна адаптація для мобільного телефону】 Стандартний розмір 1/4 дюйма дозволяє встановлювати його на більшість швидкознімних пластин, головок та штативів для фото/відео/польових робіт для використання без допомоги рук. 【Водонепроникність та захист від запотівання】 Оптична трубка заповнена азотом і має кільце ущільнювача, що забезпечує водонепроникність та стійкість до внутрішнього запотівання. Чи є ви досвідченим любителем активного відпочинку або цікавим новачком, Apexel 12X50 - ваш вірний помічник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.56 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 63 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Максимальна кратність | 12 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 668,65 ₴





