вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Електропростирадло призначене для обігріву спального ліжка. У прохолодну пору року це корисний та якісний виріб для кожного будинку. З таким простирадлом тепло і затишно засипати, і не захочеться вилазити з ліжка. Простирадло з підігрівом має два шари м'якої тканини, схожої на байку, між якими проведено нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції. Нагрівається поступово по всій площі. Електричне простирадло має два положення температури, без автовідключення. Використовуйте таймер-розетку або вимикайте. Термопростирадло кладуть на ліжко під ковдру в зоні ніг і спини, не охоплюючи площі під подушкою. Рекомендації до використання: Електропростирадло без автовідключення, розраховане тільки на розігрів ліжка Не використовуйте простирадло з підігрівом на всю ніч Не можна прати або мочити Не лягайте спати з мокрим волоссям Використовувати електроковдру в складеному вигляді заборонено Не кладіть на електроковдру важкі або гострі предмети, це може пошкодити нагрівача Не використовуйте нічого для фіксації Проколювати електропростирадло заборонено Повинна підключатися тільки до мережі із зазначеною напругою Забороняється використовувати у складеному або не розправленому стані Не повинна заправлятися в ліжко або обертатися навколо матраца Не затискати (особливо: регульовані ліжка, складові матраци) Не згинати Не використовувати у мокрому стані. Режими нагріву: 1 - "комфорт" - тримає температуру в діапазоні 35-40 градусів та споживає 40 Вт. 2 – "нагрівання" – для розігріву ліжка. Температура сягає 40-45 градусів і споживає 60 Вт. Покладіть електропростирадло під ковдру. Через 15 хв. матимете тепленьке ліжко. Перед тим, як лягати, рекомендується забирати ковдру з підігрівом повністю. Колір та відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст) та освітлення у різних приміщеннях. Товари належної якості поверненню чи обміну не підлягають. Магазин не несе відповідальності за неналежне використання товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1500 г |
| Час нагріву | 15 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 см |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Розмір | Односпальний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Товщина | 0.5 см |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102,95 ₴


