Призначення: для зайняття фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі.
Мат для фітнесу та йоги - незаменимий аксесуар для зайняти спортом вдома, у залі чи на природі. Мат ідеально підходить для зайняти йогою, гімнастикою та фітнесом. Також коврик можна постелити під тренажер для захисту покриття підлоги, кращої амортизації та шумоізоляції. Розміри мату дозволяють вільно та комфортно виконувати вправи, не боячись травмуватися чи забруднити одяг.
src="https://images.prom.ua /4994879054_w640_h2048_4965896619_w640_h2048_4493217065.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4994879054" style="width: 640px; />
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.
- Також він підходить для зайняти пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей коврик надійно захищає лікті та коліна від синців при упорі на твердій поверхні.

- Коврик PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на ощуп, не викликає подразнення шкіри, має нековзну поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно. Не містить токсичних матеріалів. jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4994878910" style="width: 500px; height: 630px;" />
- Коврик просто чистити (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
- Мат для йоги легко скручується і зберігає свій початковий вигляд протягом тривалого терміну використання.< /li>
Основні характеристики:
- матеріал: PCV
- розміри: 173x61x0.6 см
- товщина: 0,6 см
- призначення: йога, гімнастика, фітнес
- легко чиститись
- У комплекті стропа для перенесення.
Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Вага | 1320 г |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 173*61*0,6 |
- Ціна: 729 ₴










