вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Професійний бінокль високої якості для повсякденного використання від відомого бренду COMET.
Призначення: ідеальний інструмент для охотників, рибалок, розвідників, любителів природи, орнітологів. Також підходить для звичайного домашнього використання.
Опис:
- Бінокль має оптимальні розміри, тому його легко брати завжди з собою. Він водонепроникний і дозволяє працювати в складних умовах.
- Обладнання лінзою діаметром 42 мм і фіксованим 10-кратним збільшенням. та яскраве зображення.
- Багатокульове покриття XR FMC ефективно фільтрує УФ-випромінювання, запобігає відблискуванню та забезпечує гарне світлопропускання.
- Бінокль відмінно підходить для роботи в темні, похмурі дні, а також увечері, коли він покращує яскравість зображення.
- Корпус покритий гумовою кулею, яка захищає бінокль від пошкоджень, пов'язаних із можливим падінням, а також покращує зчеплення та запобігає вислизанню. користувача.
- Корекція діоптрій розташована у правому окулярі і дозволяє правильно здійснити налаштування під зір користувача.
У комплект входять: бінокль COMET, колпачки , футляр із ремнем, салфетка для очищення, шийний ремень і коробка.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Модель: AXD316-1042
- Висота [см]: 16,2
- Максимальна ширина [см]: 12,8
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива [мм]: 42
- Діаметр окуляра (мм) 22 мм
- Лінійне поле зору: 95 м / 1000 м
- Кутове поле зору:< /strong> 5,4 °
- Фокусне відстань (мм) 12 мм
- Близький фокус (м) 6 м
- Клас водонепроникності: Ні
- Розташування призм: ROOF
- Оптичне скло: BK-7
- Регулювання фокусування: зовнішня центральна
- Антивідблискові покриття: XR FMC
- Діоптрійне регулювання: Так, у правому окулярі - / + 3
- Чорний колір
- Вага [г] : 432 г
- Виробник: COMET
- Розмір виробу: (мм) 155x53x131mm
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comet |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Comet |
| Вага | 432 г |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Висота | 53 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 155 мм |
| Країна Реєстрації | КНР |
| Термін придатності | не обмежений |
| Ширина | 131 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 052 ₴










