Трюковий самокат Razzo HST2-100
Трюковий самокат Razzo - це не іграшка для тих, хто хоче час від часу кататися по велосипедній доріжці. Це обладнання для вимогливих користувачів, призначене для інтенсивного використання та виконання трюків. Міцний, стійкий до високих перевантажень, стрибків і падінь. Його природне середовище – це рампи скейтпарків та вуличне катання з перешкодами у вигляді сходів, стін або високих бордюрів. Завдяки своїй міцній спрощеній конструкції трюковий самокат Razzo не підведе вас у складних трюках і трюках.
На додаток до якості виготовлення, він також має професійний, мінімалістичний вигляд. Чорна рамка ідеально поєднується з ручками та синім затиском керма. Платформа, прикрашена кольоровим мотивом, також додає стилістичної изюминки.
Чому варто вибрати трюковий скутер Razzo HST2-100? можна обертати на 360 °. Немає непотрібних частин, які можна зламати. Відсутність регулювання по висоті або можливості складання не випадково - це елементи, які значно знижують жорсткість і міцність конструкції. самокатом. 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне 👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів 🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень 😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта 👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері 👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈 👉З турботою про кожного клієнта👈



![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAZZO |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | З написами |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Термін придатності | не обмежений |
- Ціна: 5 103 ₴








