Призначення: М'який і зручний мат розміром 180 х 61 см, виготовлений із синтетичної піні (NBR). Ідеально підходить для фітнесу, йоги, реабілітації та силових вправ. Коврик підвищує вашу стійкість і безпеку під час тренування - він не ковзає під час управ і чудово амортизує всі ваші рухи. Ідеально підходить для практики вдома або в студії.

Опис:
- Надзвичайно товстий мат для фітнесу 1,2 см з ремінцем зменшує навантаження на точки натиску, такі як суглоби, стегна, кисті та коліна.
src="https:// images.prom.ua/4965454156_w640_h2048_4042350849_w640_h640_4042350849.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4965454156" style="width: 0 />
- Неслизька поверхня:Неслизький матеріал NBR забезпечує вам стійкість і рівновагу, надежно тримається на підлозі, запобігає травмам та дозволяє зосередитися на своїй практикі або тренуванні.
- Міцність та еластичність: Мат виготовлений з піні NBR, коврик дуже гнучкий і довговічний. Попри те, що він скручується щодня для транспортування або зберігання, коврик не деформується, дозволяє щодня користуватися, незалежно від інтенсивності ваших вправ.
- Екологічність: наша продукція не містить фталатів, важких металів та латексу.
- Легко чистити, водонепроникний: Коврик не вбирає піт і воду. Завдяки цим властивостям мат дуже легко утримувати в чистоті. Мат швидко висихає – це особливо важливо, коли ви плануєте часто використовувати мат, наприклад, кілька разів на день. Використовуйте суміш нежного мила з водою, витріть начисто і повісьте, щоб коврик висох. Не занурюйте.
- Ручка для транспортування Практична ручка для транспортування, що входить до комплекту, дозволяє згорнути коврик до компактних розмірів і зручно транспортувати його.

Насолоджуйтесь трєнуванням в будь-яких умовах! На кілімі Ви можете зручно займатися вдома, у фитнес-клубі, а також на пляжі або на траві. Ця модель, товщиною 1,2 см, забезпечує хорошу ізоляцію від різних типів ґрунту, забезпечуючи комфорт використання.
Основні характеристики:
- < li>матеріал: піна NBR
- розміри: 180 x 61 см
- товщина: 1,2 см
- назначення: йога, гімнастика, фітнес >
- колір: Синій
- вага: 500 г
- ремень для транспортування та зберігання

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Вага | 950 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Колір | Синій |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 183*61*1,5 |
- Ціна: 2 187 ₴










