вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
ТБ Hisense 55E7KQ
Quantum Dot Colour. Технологія кольору Quantum Dot підтримує понад мільярд кольорів, що робить зображення більш точним і збалансованим. Така кількість яскравих і насичених кольорів гарантує реалістичність зображення. HDR10+, Dolby Vision. Завдяки Dolby Vision, декодуванню HDR 10+ і HLG, незалежно від того, чи хочете ви дізнатися про останній контент, чи просто насолодитися улюбленими іграми з ефектом занурення, цей телевізор забезпечує оригінальний контент із кращою деталізацією у тінях і яскравішими відблисками. Total 4K Solution. Насолоджуйтеся переглядом улюблених серіалів, зануртеся в новітні фільми або насолоджуйтеся кожним моментом найгарячіших ігор. Телевізор Ultra HD з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів дає змогу роздивитись більше деталей на чіткому зображенні, роздільна здатність якого в чотири рази перевищує характеристики телевізорів Full HD. Dolby Atmos Immersive. Dolby Atmos занурює вас у ваші улюблені розваги завдяки звуку, що рухається навколо вас із неймовірною реалістичністю. Floating Screen. Широкий екран, який зливається з горизонтом. VIDAA Smart OS. Власна закрита операційна система створена розробниками Hisense і застосовується виключно в телевізорах Hisense і партнерських брендів. Вона підтримує голосове керування УКРАЇНСЬКОЮ мовою, інтегрується в екосистему Розумного Дому Connect-Life і гарантує 100% безпеку персональних даних користувача. Game Mode Plus. Ігровий Режим Plus значно зменшує затримку введення (input lag), спотворення екрана та тремтіння зображення, а отже, збільшує ваші шанси на досягнення легендарних результатів. Технології ALLM та VRR гарантують найкращий сучасний ігровий досвід. AI Sports Mode. AI Sports Mode забезпечує найкращу якість зображення та звуку для максимально плавного перегляду. Стадіон виглядає як ніколи раніше зеленим. Захоплюючий об’ємний звук розширює можливості перегляду матчу до межі! AI Picture. Інтелектуальна технологія оптимізації зображення забезпечує розумне розпізнавання 11 сценаріїв у реальному часі, а також автоматично ідентифікує й оптимізує налаштування якості зображення, щоб воно було якомога яскравішим і привабливішим. Voice Remote. Голосове керування УКРАЇНСЬКОЮ мовою - не потрібно нічого натискати, просто говоріть! Вам не знадобляться жодні зовнішні пристрої та асистенти - з усім впорається VIDAA. Шукаєте фільми, музику, цікавий прогноз погоди? Просто покличте мене! Share to TV. Транслюйте відеоконтент зі смартфона на телевізор і насолоджуйтеся безмежною кількістю контенту на великому екрані. Advanced Connectivity. Розширюйте свої можливості. Завдяки портам HDMI, роз’ємам USB і технологіям Wi-Fi та Bluetooth ви можете під’єднувати до телевізора більше пристроїв і зовнішніх носіїв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | VIDAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MPEG, WMA, FLAC, MP3, AAC, WAV, OPUS |
| Вага без підставки | 11.5 кг |
| Вага з підставкою | 11.5 кг |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| Відео | HEVC, AVC, WEBM, MPEG, MOV, WMV, FLV, TS, MKV, MP4, AVI |
| Відстань між ніжками | 921 мм |
| Голосове керування | немає |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Комплект постачання | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | 3800:1 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1232х711х74 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1232х768х274 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 398,65 ₴









