вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Опис товару
ТБ Tesla 24E632BHS
Телевізор Tesla 24E632BHS Розумний телевізор Tesla 24E632BHS допоможе вивести ваші розваги на новий рівень. Пристрій дозволить насолодитися якісним звуком та яскравою, контрастною картинкою. Головна фішка полягає в тому, що в комплекті йде шнур на автоприкурювач. Пристрій функціонує при потужності 12 В, і цього цілком достатньо. Сертифікований Android TV 11 Телевізор оснащений системою Android TV 11, завдяки якій відкривається широкий вибір опцій. Кожен із членів сім'ї знайде платформу для перегляду фільмів та серіалів, відштовхуючись від свого смаку. У Google Play Store є понад 5000 цікавих пропозицій. Окрім того, власники можуть завантажувати будь-які ігри. Широкий кут огляду Модель Tesla 24E632BHS має широкий кут огляду, що забезпечує комфортний перегляд. Пристрій отримав: - діагональ екрану - 24'' - тип підсвічування – Direct LED - роздільна здатність – 1366x768 пікселів Особливу увагу приділили розробники дизайну. Техніка виглядає стильно та дорого у будь-якому інтер'єрі. Голосовий пошук Одна з найкорисніших функцій у телевізорі Tesla 24E632BHS – голосовий пошук. Користувачі позитивно відгукуються про це нововведення. Тепер знайти потрібний фільм чи серіал можна за лічені секунди. Також підключається до Google Home для контролю за всіма девайсами за допомогою пульта. Простота налаштувань Розробники зробили все, щоб Tesla 24E632BHS став простим у налаштуваннях та управлінні. З ним розбереться будь-яка людина. Оновлене меню, пошук каналів, завантаження та запуск програм не викликають труднощів. Bluetooth з'єднання та Wi-Fi Часи, коли біля телевізора було багато дротів, залишилися позаду. За допомогою Bluetooth та Wi-Fi вдається уникати зайвого «візуального шуму» у приміщенні та підвищити рівень комфорту під час експлуатації.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Вага без підставки | 2.42 кг |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| Відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Комплект постачання | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | 4200:1 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | Mali G31 MP2 |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Роздільна здатність екрана | HD (1366x768) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 550x327x76 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 550x372x223 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Фото | JPG, PNG, BMP |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Час відгуку | 8.5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 979 ₴








