вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів Cougar Armor Black
Cougar Armor - справжній ігровий "трон" з потужною бронею, для любителів пограти в комфорті! Броня Cougar - ідеальне місце для гравців професійного рівня. Цей ігровий стілець - повністю регульований трон, який задовольнить найбільш вимогливих геймерів. Неперевершений комфорт Наші інженери розробляли крісло Cougar Armor спеціально для тих, хто проводить за грою багато часу. Першокласні матеріали і численні налаштування, а також унікальний дизайн від Cougar - все це робить крісло Armor неперевершеним. Унікальний дизайн Особливості Висока спинка і бічні підтримки хребта - Виконане в дизайні гоночного автомобіля, крісло Cougar Armor володіє відмінними ортопедичними характеристиками і допомагає вашому хребту під час довгих годин гри. Дихаюча еко-шкіра - Cougar не економить на матеріалах. Дихаюча еко-шкіра крісла Armor приємна на дотик свіжа протягом всієї гри Поперекова подушка і подушка під голову - Для додаткового комфорту, крісло Armor укомплектоване двома подушками - поперековою і під голову. Різноманіття індивідуальних параметрів Параметри Ви можете налаштувати висоту сидіння крісла Armor в точності під ваш зріст. Крісло Armor дозволяє зафіксувати спинку в будь-якій позиції від 90% до 180%. Armor розкладається на 180% Ви можете прилягти на крісло в перервах гри. За допомогою шароподібної ручки, розташованої під сидінням крісла Armor, ви можете збільшувати/зменшувати опір розгойдування. А за допомогою спеціальної ручки збоку - повністю блокувати розгойдування. Крісло Armor зібрано з кращих компонентів, що гарантує не тільки довгий термін експлуатації, але також і вашу повну безпеку при його використанні. Регулювання підлокітників Можна підлаштувати під різні положення - під лікті, передпліччя або зап"ястя. Ідеально для налаштування підтримки зап"ястя. Налаштування висоти вгору/вниз Рух підлокітника вперед/назад Повністю сталева рама Не тільки для довгих років надійної служби, але і для ортопедичної підтримки вашої спини. Газліфт четвертого класу Для додаткової надійності, газовий ліфт захищений міцним сталевим кожухом. Вишитий логотип Ми пишаємося своїм логотипом - символом реального геймінгу. Тому ми не надрукували його на кріслі, а вишили міцними нитками.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.6 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-180° |
| Максимальний дозволений навантаження | 120 кг кг |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 56 х 50 см |
| Розміри спинки | 84 х 59 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 818,65 ₴




