Характеристики мідної турки:
- Матеріал: мідь
- Об'єм (мл): 500.0
- Внутрішнє покриття: харчове олово
- Зовнішнє покриття:нікель
- Матеріал ручки: дерево
- Діаметр дня, мм:90.0
- Діаметр шийки, мм:45.0
- Висота, мм: 115.0
- Тип плити:газова, електрична, склокерамічна
- Країна виробник: Україна
Знімна дерев'яна ручка (матеріал - вільха, покрита водостійким лаком). Пруток "намертво" прикручений гвинтом до турки без паяння. Таким чином, кріплення ручки навіть при перегріві без води залишається міцним і не дозволить ручці відокремитися від турки. Турка спаяна із двох частин чистим харчовим оловом без застосування олов'яно-свинцевих припоїв.
Внутрішнє лудіння виконанегальванічним методом, при якому олово на молекулярному рівні осідає на мідній поверхні в чистому вигляді (Sn3)
Головна перевага джезв даного виробника це покриття "чорний" нікель. На відміну від аналогового хімічного чорніння, яким продовжують користуватися багато кооперативів, "чорний" нікель має більш високі захисні якості, на які здатні тільки покриття нанесені г альванічним методом. Безперечно вигідно виділяється і неповторний нікелевий відтінок.
Саме мідні турки здавна є невід'ємним атрибутом та інструментом справжнього поціновувача кави. І навіть з появи безлічі сучасних способів приготування турка не втратила своєї актуальності.
Сучасні кавоварки варять напій незалежно від ваших умінь. У той же час, маючи певний досвід, у приготуванні кави в турці можна приготувати настільки смачну каву, що кавоварку після цього захочеться відставити вбік.
Але для приготування дійсно чудового напою потрібно мати не лише певний запас умінь, але й досить якісний інструмент.
Основні критерії вибору правильної мідної турки
Форма
Турка (джезва) повинна мати ідеальну конічну форму. Завдяки цьому частіше набагато швидше осідає. Порівняно з вертикальними стінками, цей процес прискорюється в 4 рази. Таким чином, у вашій чашці виявляється виключно міцний смачний напій без домішки гущі.
Матеріал
Найкращим матеріалом для турків (джезви) є мідь. Цей метал забезпечує рівномірне нагрівання всієї поверхні та утримання тепла. Щоб виключити єдиний недолік меди – схильність до окислення, внутрішній бік конструкції покривають тонким шаром олова.
Дрібниці
Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви користуватиметеся практично щодня. Не купуйте турки з тонкими і прямими стінками. Турка повинна мати довгу зручну ручку (дерево або метал). Ну і звичайно ж турка повинна Вам подобається візуально, це не обов'язкова вимога, але теж важлива;)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сторчай |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішнє покриття | нікель |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр горлечка | 45 мм |
| Діаметр дна | 90 мм |
| Матеріал | Мідь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Об`єм | 500 мл |
| Зливний носик | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
- Ціна: 965,25 ₴

