Призначення: для зайняття фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Тренажер для багатофункціонального тренування, зміцнює вестибулярний апарат, розвиває силу, витривалість та швидкість, гнучкість і координацію, покращує поставу , дозволяє абсолютно по-іншому прилучити м'язи корпусу і преса.
/4960694405_w640_h2048_3116096008_w640_h640_3116096008.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4960694405" style="width: 500px; />
Опис:
- Снаряд можна використовувати в двох положеннях: вгору півсфера і вниз, положення вгору куполом дає дуже багато варіантів для використання, що робить цей снаряд дуже универсальным.
- Під час виконання будь-якої вправи на балансувальній платформі доводиться утримувати рівновагу, тому в роботу включаються м'язи-стабілізатори, які байдикують на звичайних силових уроках. >
- Ще одна істотна перевага: заняття на цьому снаряді дають тілу незвичне навантаження. Змушують концентруватися на кожному русі, виконувати вправно вдумливо, а не на автопілоті. Є система антивибух. Багатофункціональна платформа, яка чудово готує людину до повсякденної життя. Вона зміцнює вестибулярний апарат, розвиває силу і стрімкість, гнучкість і координацію, покращує поставу. Крім того, цей тренажер застосовується і в інших видах фітнесу, наприклад, у пілатесі. Інструктори радять займатися 2 рази на тиждень.
- Балансувальну платформу POWER SYSTEM використовують спортсмени, особисті тренери та фізіотерапевти. Її можна використовувати у фітнес-центрах для тренування безлічі різних навичок: від зайнятися з кардіо-групами до вправ на розвиток черевного преса у спортзалах. Кожен може займатися з балансувальною платформою BALANCE BALL SET PS, цей тренажер перспективний, доступний і ефективний. //images.prom.ua/4960695265_w640_h2048_3116096010_w640_h640_3116096010.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=4960695265" style="width: width: />
Розміри (см):
- діаметр: Ø58
- висота: 28
- Вага (кг): 6
Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 58 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Зачепи для шкільної форми, Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Ціна: 7 965 ₴





