вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Комутатор ZYXEL GS1900-48HPv2 (GS190048HPV2-EU0101F)
- В наявності
- Код: GS190048HPV2-EU0101F
29 961,90 ₴
22 194 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Комутатор ZYXEL GS1900-48HPv2 (GS190048HPV2-EU0101F)
Простий і високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-48HP - PoE-комутатор зі Smart-управлінням, який забезпечує гигабитную швидкість і основні функції контролю. Застосування цього комутатора істотно покращує гнучкість мереж малого бізнесу і можливість підключення до них. Виріб оснащений функціями скорочення енергоспоживання, не має вентилятора і повністю підтримує IPv6, що гарантує готовність вашої мережі до розширення в майбутньому. Комутатор підтримує PoE відповідно до стандарту IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus, а також безліч корисних функцій і забезпечує чудову продуктивність. Він покращує швидкодію і безпеку мережі вашої компанії, а також не створює додатковий шум у вашому офісі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 170 Вт |
| Вага | 3550 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Загальна кількість портів | 50 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає даних |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 24 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 220.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 441 x 270 x 44 мм |
| Рівень управління | немає даних |
| Стекування | Немає |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | є |
| Форм-фактор | стійковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 194 ₴

