вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR70X
- В наявності
- Код: MR70X
2 482,65 ₴
1 839 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR70X
Підвищення швидкості завдяки Wi-Fi 6 Wi-Fi 6 дасть змогу домогтися незрівнянної швидкості. Завдяки 1024-QAM і довгому символу OFDM загальна швидкість Mercusys MR70X може сягати 1800 Мбіт/с — до 1201 Мбіт/с на 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц. Сміливо запускайте онлайн-ігри, дивіться відео в 4К і виконуйте інші завдання без затримок. Учетверо більше під'єднань Технології OFDMA і MU-MIMO дають змогу обмінюватися даними відразу з декількома пристроями, покращуючи загальну ефективність роботи мережі. Широке якісне покриття Чотири всеспрямовані антени з високим коефіцієнтом посилення й технологією Beamforming забезпечать стабільний Wi-Fi сигнал у всьому будинку. Надійний захист Новітній стандарт шифрування WPA3 гарантує високу безпеку Wi-Fi мережі. Гігабітна швидкість за кабелем Передавайте дані на запаморочливій швидкості. Енергозбереження Технологія Target Wake Time (TWT) знижує енергоспоживання мобільних і IoT-пристроїв під час передавання даних. Менше Wi-Fi перешкод BSS color допоможе мінімізувати перешкоди від інших сигналів для поліпшення якості під'єднання. Smart Connect Розумним способом підбирає найбільш придатний діапазон для кожного пристрою. Режим точки доступу Перетворює дротову мережу на бездротову.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.35 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 209 х 172 х 42 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴



