вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Смартфон Samsung Galaxy A05s SM-A057 4/128GB Dual Sim Silver (SM-A057GZSVEUC)
- Немає в наявності
- Код: SM-A057GZSVEUC
9 718,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Смартфон Samsung Galaxy A05s SM-A057 4/128GB Dual Sim Silver (SM-A057GZSVEUC)
Новий А05s зі збільшеним до 6.7” FHD+ дисплеєм, селфікамерою в 13МП швидкою зарядкою 25Вт та потужним Snapdragon 680 4G задовільнить всі ваші потреби у сучасному смартфоні.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 195 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х77.8х8.8 мм |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Samsung Galaxy A05s |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матриці | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 718,65 ₴







