вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQM1A IPS Black (90LM05Z0-B08370)
27-дюймовий ігровий монітор QHD (2560x1440) із розгоном до частоти оновлення 260 Гц, створений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє ELMB і технологіям зі змінною частотою оновлення працювати одночасно, щоб усунути ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Сумісність із FreeSync Premium і G-Sync забезпечує плавну гру без розривів завдяки включенню VRR (змінна частота оновлення) за замовчуванням Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із сумісністю з DisplayHDR 400 підтримує формат HDR-10 для покращення яскравих і темних областейЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х455x214 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 260 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 564,65 ₴






