вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Кронштейн КВАДО К-343 (VESA200х200)
Кронштейн з одним рухомим важелем дозволяє встановити телевізор на стіну та мати можливість повороту та винесення від стіни на відстань до 210 мм. Сумісний зі стандартами VESA: 75x75, 100x100, 100x200, 200х100, 200x200. Переваги: швидка та проста установка на стіну; декоративні пластикові кришки ховають місце кріплення на стіні; можливість кріплення на заставну у стіні; посилені елементи з’єднання. Легке встановлення телевізора на кронштейн: пластина, яка кріпиться до телевізора – знімна, що дозволяє легко прикріпити її до телевізора та навісити на кронштейн. Для більшої надійності пластина фіксується гвинтом. Настінна пластина має спеціальні отвори, які розташовані вертикально. Це дозволяє кріпити на дерев’яні чи металеві заставні, які розміщені вертикально та мають невелику ширину. Якщо Ви монтуєте на бетонну або цегляну стіну, то використовується верхнє та два нижні отвори для кріплення, що дозволяє компенсувати відхилення по горизонту, а так само робить з’єднання міцнішим. Обов’язково читайте інструкцію та дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника! Перевіряйте відповідність обраного кріплення з матеріалом стіни, на яку встановлюється кронштейн.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Відстань від стіни | 50 - 210 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут обертання | 180°/180° |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 47" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴






